Ali Koç’tan Radikal Kararlar (foobas Özel)

Mayıs 2018 seçimlerinde Fenerbahçe Başkanlığı'na aday olacağını açıklayan Ali Koç hakkında, ismini vermek istemeyen kaynağımızdan aldığımız bilgilere göre Koç'un radikal değişimlerde bulunacağını öğrendik


Mayıs 2018 seçimlerinde Fenerbahçe Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Ali Koç hakkında, ismini vermek istemeyen kaynağımızdan aldığımız bilgilere göre Koç’un radikal değişimlerde bulunacağını öğrendik.

Bu eylülde 1907 Fenerbahçe’yi bırakarak, kulis yapmaya başlayacağı söyleniyor.

Yönetim kurulunda beraber çalışacağı insanların bazıları da sızan bilgiler arasında.

1)Burhan Karaçam: Burhan bey Ali Koç’un kardeşi rahmetli Mustafa Koç’la beraber 1907’yi kurmuştu. Uzun yıllar özel bir bankada genel müdürlüğü yapan bu isim, bireysel kredi, ATM ve mevduat hesabını Türkiye’yle tanıştıran kişi. Finans işlerinin ona emanet edileceği düşünülüyor.

2)Sina Afra: Bu isimde liderlik ve girişimcilik hakkında Türkiye’nin önde gelenlerinden biri. Türkiye’ye online pazarlamayı getirenlerin başında.

3)Ozan Balaban: Şuanki basketbol şube sorumlusu Ozan Balaban, Ali Koç’un desteğiyle kulübe kazandırılan kişilerden birisi. Onun da üye olması bekleniyor.

Bunların yanı sıra söylentilere göre kulübün kısa vadede 1 milyar TL’ye ihtiyacı var. Bu sıkıntının da Fenerbahçe’nin bir arazisinin değerinin üstünde Koç Holding’e satılarak kapatılması planlanıyor. Böylece Ali Koç koltuğa sil baştan borçsuz oturmuş olacak.

Son olarak Ali Koç’un hedef olarak 8.500 oy belirlediği söyleniliyor.

Daha fazlası için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Koç’tan Radikal Kararlar (foobas Özel)

giriş yap

Captcha!

parola sıfırla

Back to
giriş yap
Choose A Format
Gif
GIF format

Send this to a friend