Vida Görüşmesinin Perde Arkası

Domagoj Vida görüşmelerinin perde arkasını yazdık


Domagoj Vida’nın Beşiktaş ile anlaştığını ilk olarak 5 gün önce duyurmuştuk. Oyuncu ile Ukrayna’da yapılan görüşmenin detaylarını, tarafımıza Beşiktaş’ta görev yapan bir menajer detaylı bir şekilde iletmişti.

Vida ile anlaşma sağlanmasına karşın, yaklaşık bir haftadır İstanbul’a bir türlü gelememesi, Beşiktaş kamuoyunda hayal kırıklığı yaşatmıştı. Bu gecikmenin sebebini sizler için öğrendik.

Yaklaşık 1 ay önce, kendisi için belirlenen bonservis bedelini Beşiktaş’ın veremeyeceğini öğrenen Vida, siyah-beyazlı kulübe katılmak için başkan Surkis’in kapısını çalıp, sözleşmesinin Ocak’ta sona ereceğini söyledi ve ücrette indirim yapılmasını istedi. Bunum üzerine Igor Surkis, Vida’yı sözleşmesini uzatması ve kulübe para kazandırması için ikna çabasına girişti. Vida bu teklifi reddedince, Ukrayna’da mafyavari tavırları ile bilinen Surkis’in oyuncuyu tehdit ettiği iddia edildi. Menajeri ile birlikte odadan uzaklaşan ve o günden itibaren antremanlara çıkmayan Vida ile Başkan Surkis arasına bugüne dek bir inatlaşma süregeldi.

Bugün ise tarafımıza iletilen bilgi neticesinde, Domagoj Vida’nın Beşiktaş ile önümüzdeki günlerde 4 yıllık sözleşme imzalayacağını söyleyebiliriz.

Domagoj Vida nasıl bir oyuncu diye merak ediyorsanız, scout uzmanlarımızın hazırladığı raporu okuyabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vida Görüşmesinin Perde Arkası

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap