Lucescu İmzayı Attı!

A milli takımın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu'nun imzası için düzenlenen törende Rumen teknik adam yeni işine dair açıklamalarda bulundu


A Milli Takımın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu için imza töreni düzenlendi.

Daha önce milli takımı bırakma kararı alan Arda Turan ile görüşeceğini söyleyen Lucescu, “Umarım Fatih Terim Galatasaray’ın başına geçer.”dedi.

Fatih Terim’in A milli takımdan ayrılmasından sonra, Rumen teknik direktör Lucescu ile anlaşma sağlandı. Daha önce Galatasaray’ın da Lucescu’ya teklif götürdüğünü, ancak Rumen teknik direktörün A milli takımı seçtiğini biliyoruz.

İmza töreninde Lucescu’nun sözleri:

Herkese merhaba. Belki de Türkiye’ye birkaç sene önce gelmeliydim. Milli takım teklifi için ilk kez teklif aldığının aldım. 4 sene boyunca burada hem Beşiktaş hem de Galatasaray’la önemli dönemler geçirdik. Ukrayna’da özel arkadaşlar edindim, iyi başarılar kazandım. Ancak siyasi nedenlerle güç kaybeden lig ve takımlar nedeniyle oradan ayrılma kararı aldım. Daha önce Beşiktaş ve Galatasaray’la temaslarımız da oldu. Federasyonla ilk kez temasa geçtim ve teklifi kabul ettim.”

Ayrıca Galatasaray’dan da teklif aldığını belirten Lucescu, “Kariyerime teknik direktör olarak devam etmek istediğim için Galatasaray’ın teklifini kabul etmedim.” dedi.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lucescu İmzayı Attı!

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap