Fikret Orman’dan Flaş Açıklamalar

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, çarpıcı açıklamalarda bulundu


Fikret Orman, Jeremain Lens’in imza töreni sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Süper kupa finalini değerlendiren Fikret Orman’ın işte açıklaması:

“Sonuçta bir futbol maçı, bizim açımızdan sezon başlangıcı, Konya karşısında takımımızdaki eksikleri gördük. Süper Kupa maçı bizim eksiklerimiz açısından iyi oldu. Konyaspor’un kupayı kazanması camialarına yakıştı.”

Fikret Orman, maçtaki olaylar hakkında da açıklamalarda bulundu.

“Karşılıklı küfürleşmeler olmuştur. Ancak bunun çıkış tarafı Beşiktaş taraftarı olmamıştır. Şimdi cezalar verilecekmiş. Daha önce cezalar verilmesi gerekiyordu. TFF bu olaylardan dolayı ceza işine bizi de dahil ederse dünyayı ayağa kaldırırım. Bu bir tehdit değildir. Umarım TFF de UEFA gibi aynı hataya düşmez. Bu meşaleler nereden geliyor. Benim oyuncuma saldırıldı. Federasyon da şapkasını önüne koymak zorunda. Bu halde kim çoluğunu çocuğunu alıp da maça götürür? Süper Kupa’da taraftarımız çok olgundu, vakur durdu. Dün olayların daha büyümemesinin en önemli sebebi Beşiktaş taraftarıdır.” ifadelerini kullandı.

Maçtaki olaylar hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıklayan Fikret Orman, “Bu bizim futbol değerimizi aşağı düşürüyor. Hangi statta olursa olsun bizim değerimizi düşürüyor. Birinci ligde oynanan bir takımın 3 bin taraftar ortalaması ile oynaması ayıp.” cümlelerini kullandı.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fikret Orman’dan Flaş Açıklamalar

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap