Fenerbahçe’nin İspanya Mesaisinin Perde Arkası

Fenerbahçe'nin Nani ve diğer transfer görüşmelerinin perde arkası


4 gün önce Twitter hesabımızdan Fenerbahçe’nin Luis Nani’nin temsilcileriyle görüşeceği haberini duyurmuştuk. Görüşme gününde de görüşme ile ilgili haberleri vermeye devam ettik.

Fenerbahçe’nin Luis Nani’nin temsilcileriyle görüşmelerinde -gerek İspanya’ya gitmeden yapılan öngörüşmeler olsun gerek İspanya’daki iştiraklar olsun- oyuncunun Fenerbahçe’ye dönmeye sıcak bakabileceği belirtildi.

Takımdaki ofansif kanat eksikliği nedeniyle bu transferi hızlandırmaya çalışan Fenerbahçe, görüşmeye FFP kuralları gereği bir bonservis üst sınırı koyarak gitti ve Valencia ile fiyat konusunda anlaşamayınca bu transferden vazgeçti. Belirttiğimiz gibi transfere engel olan ana unsurlar iki kulübün planlamasındaki bonservis fiyat farkının açıklığı ve Fenerbahçe’nin yakın zamanda finansal tablosunu açıklamasıyla yüzleştiği FFP gerçekleri oldu.

Bunun üzerine belirttiğimiz gibi hali hazırda Valencia’da bulunan Fenerbahçe temsilcileri, ofansif kanat eksikliğini kapatmak üzere Valencia’nın bonservisini yeni aldığı Fabian Orellana’ya yöneldi. Orellana’nın sözleşmesi 2019 yazında bitiyor ve İspanyol basınından El Desmarque ve Superdeporte’ye göre transfer bu sezon içerisinde gayet mümkün gözüküyor.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe’nin İspanya Mesaisinin Perde Arkası

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap