Fenerbahçe’nin 3. Transfer Bombası

Aziz Yıldırım'ın 4 transfer yapmak istediklerini söylemesinin ardından transferleri hızlandıran Fenerbahçe, 3. transferi İngiltere'de bitirmeye çalışıyor


Fenerbahçe, İngiltere’nin Chelsea takımında oynayan 21 yaşındaki Kenedy’i gündemine aldı. Sarı Lacivertli ekip sol bek ve sol kanat bölgesinde oynayan Kenedy için girişimlere başlayacağı iddia edildi.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın “4 transfer yapacağız” sözlerinin ardından Soldado İstanbul’a geldi, Giuliano’nun da cuma günü gelmesi bekleniyor. 3. transfer için de Kenedy ile görüşüldüğü iddia ediliyor.

Yeni sezon kadro planlamasında Conte’nin düşünmediği Kenedy için Chelsea oyuncuyu İngiltere’den bir kulübe kiralamak istese de Fenerbahçe bu transferde ısrarcı.

Brezilya’nın Fluminense takımının altyapısında futbola başlayan Kenedy, başarılı performansı sayesinde 2015 yazında 8 milyon Euro bonservis bedeliyle Chelsea ile sözleşme imzaladı. İlk sezonunda fazla forma şansı bulamayan genç futbolcu, 2016 yılında Watford’a kiralandı. Kenedy, kiralık sözleşmesi sona erince tekrar Chelsea’ye döndü.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe’nin 3. Transfer Bombası

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap