Domagoj Vida Beşiktaş’ta! (foobas ÖZEL)

Ard arda Jeremain Lens ve Alvaro Negredo'dan sonra Gary Medel'i de kadrosuna katan siyah-beyazlılar, Domagoj Vida ile de ücret konusunda anlaştı


Ard arda Jeremain Lens ve Alvaro Negredo’dan sonra Gary Medel’i de kadrosuna katan siyah-beyazlılar, Domagoj Vida ile de ücret konusunda anlaştı.

Siyah-beyazlılar’da forma giyen bir futbolcunun menajeri, tarafımıza yaptığı açıklamada; “İlk ihtimal şu; Ocak ayının ilk gününde sözleşmesi bitiyor. Beşiktaş’tan 3.5 milyon Euro istemişti ama 3 milyon Euro maaş alacak yıllık. Bonservis ödenmeyecek, hoca devre arasına kadar Medel ve Tosic’le idare edecek o mevkiide.” dedi. İkinci ihtimale de değinen başarılı menajer, “Vida gelmek istiyor. Kiev de gitmek isteyen oyuncusunu Ocak ayında kazanç sağlamadan göndermek istemiyor. O yüzden ederinden düşük bir paraya alabiliriz.” diye ekledi.

Vida’nın İstanbul için oldukça istekli olduğunu da sözlerine ekleyen ünlü menajer, “Devre arasına gelmeden Vida’yı Bebek’te görmeye başlarız.” dedi.

Hırvatistan milli takımının vazgeçilmez stoperi Domagoj Vida’yı rötarlı da olsa kadrosuna katacak olan Beşiktaş’ta transfer çalışmalarının sonlandırılacağı da tarafımıza iletilen bilgiler arasında.

Scouting ekibimizin özel olarak hazırladığı Vida raporu için tıklayınız.

Twitter’dan bizi takip edip, futbol ve basketbol gündeminden haberdar olmak için tıklayınız.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domagoj Vida Beşiktaş’ta! (foobas ÖZEL)

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap