Cenk Ergün: Transfere Devam Edeceğiz

Sarı-kırmızılı ekibin sportif direktörü Cenk Ergün transferlere devam edeceğini açıkladı.


Sarı-kırmızılı ekibin sportif direktörü Cenk Ergün, transferlere devam edeceğini açıkladı. Ergün, Hertha Berlin ile oynanan hazırlık maçı sonrası konuştu. ”İsim vermek çok faydalı olmuyor. Transfere devam etmeyi düşünüyoruz. Arayışlarımız devam ediyor. Aramızdan gitmesi muhtemel arkadaşlarımız var. Lig başlamış olmasına rağmen transfer dönemi sürüyor. Transfer sonuna kadar süremiz var.” ifadelerini kullandı.

Takımdan ayrılmak isteyen Sinan Gümüş’le ilgili de konuşan Ergün, ”Sinan Gümüş ile ilgili durum bu hafta sonundan sonra netleşir. Gitmek istediği yönünde kendisinden bir talep var. Yeniden bir takım değerlendirmesi olacak. TFF’den oyuncu sayısıyla ilgili dağılım da olacak. Gelenler gidenler belli olacaktır. Niyetimiz ve çalışmalarımız ortada. Feghouli konusunda da bitmesi için çalışıyorum.” dedi.

Geçtiğimiz dönemlerde Galayasaray’da forma giyen İngiltere ekiplerinden Manchester City’nin stoperi Denayer hakkında konuşan Ergün, ”Denayer için City kulübüyle konuşmalarımız oldu. City’nin şu anda düşünceleri var. Jason Denayer’in Galatasaray sevgisini herkes biliyor. Umuyorum ki bu süreç müspet biter, önceki gibi olmaz.” dedi.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cenk Ergün: Transfere Devam Edeceğiz

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap