Aklımız Yetmedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi


“Gençlerbirliği karşısında iyi değildik. Rakibimize göre çok ağır kaldık. Hızlı ve tempolu oynamayınca etkili ataklarımız olmadı. Oyun temposu ve oyun gücünün altındaydık.”

“Aklımız, yeteneğimiz, fizik gücümüz oyun başından itibaren yeterli olmadı.”

Beşiktaş’ın başında Süper Lig’de ilk kez üst üste 3 maçta puan kaybı yaşayan teknik direktör Şenol Güneş, mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi. Gençlerbirliği karşısında kötü futbol sergilediklerini belirten tecrübeli çalıştırıcı, “İyi oynamadık. Kazanmak için geldiğimiz bir maçtan maalesef kaybederek dönüyoruz. Bizim için önemli puan kaybı oldu. Çok ağır kaldık. Hızlı ve tempolu oynamayınca etkili atak yapamadık. Ne yazık ki oyun temposu ve oyun gücünün altındaydık. Gençlerbirliği takımı iyi oynadı ve galibiyeti hak eden taraftı” dedi.

MONACO MAÇINI DÜŞÜNMEDİK AMA…
İkinci yarıda daha etkili olmaya çalıştıklarını fakat aradıkları pozisyonları bir türlü bulamadıklarını söyleyen Şenol Güneş, “Akıllar salı günü Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak olan Monaco maçında mıydı?” sorusuna, “Bizim aklımız buradaydı.Aklımız, yeteneğimiz, fizik gücümüz oyun başından itibaren yeterli olmadı ve maçı kaybettik” cevabını verdi.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aklımız Yetmedi

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap