Şenol Güneş Milli Takım Hakkında Konuştu,”Milli Takım…”

Milli takımda Fatih Terim'den ayrılan boşlukla birlikte adı sıkça anılan Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında milli takıma yönelik sorulara,”Beni milli takım için kim düşünüyorsa teşekkür ediyorum.Ama şu anda Beşiktaş’tayım ve kulübümle yeni bir mukavele yaptım.Kurumlar,camialar,devlet,millet önemli. Böyle bir camiayı ve beni yıpratmak doğru değil. Benim resmi olarak böyle bir şey yapmam mümkün değil. Duygusal olarak da böyle bir şey yapmam mümkün değil. Burada çalışırken bana bir teklif gelirse hemen gider başkana söylerim kararı verecek odur. Benim şahsi fikrimce hem kulübü hem de milli takımı çalıştırmak doğru değil.”yanıtını verdi.

Olası transferlerle de ilgili açıklama yapan tecrübeli teknik adam,”Aboubakar ve Demba Ba yoksa forvet alma zorunluluğumuz var. Santrfor ve stoper mevkilerinde eksiğimiz var. Diğer mevkiler de olabilir. Pepe geç geldiği için oynatamadık, yarın kısa süre oynatmayı düşünüyorum. Yaşlı bir takımız ve performansımız zamanla artış gösterecek. Cenk iyi bir santrfor ama tek başına taşıyamaz. Kötü oynarsa yerine kim girecek?” şeklinde konuştu.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şenol Güneş Milli Takım Hakkında Konuştu,”Milli Takım…”

giriş yap

parola sıfırla

Back to
giriş yap